In World Cultures class we're going to have an American food party to celebrate the end of exams where we all get the worst junk food possible to share.
I went to my local goyslop mart yesterday and they had this disgusting slurp but it costs exactly like 3 normal cans of coke, 8 water bottles and one 2 L bottle of coke why would you ever waste money on this.
I hate soda, but once I tried to drink this out of morbid curiosity because everyone at school kept saying it tasted like liquid oreos. Guess what, that's bullshit. It had no oreo taste at all, just the disgusting flavor of diet coke