- Joined
- Mar 2, 2024
- Messages
- 2,655
I was thinking about ironically trying it out but it costs $3.00 per bottle for the normal stuff at the lowest. Keep in mind this brand promotes itself as being a cheap nutritious drink but it is actually pretty expensive because Californians are out of touch subhumans.